Dnia 23 września do drzwi siedziby przedszkola przy ul. Ks. Marmo zapukała piękna Pani Jesień. Jej suknia mieniła się kolorami jesiennymi, a głowę ozdabiał wianek z kolorowych liści. Przyszła wczesnym rankiem i przyniosła kosz jesiennych darów. Pani Jesień przedstawiła się dzieciom i opowiedziała o sobie przypominając o charakterystycznych cechach tej pory roku. Nie obyło się bez wspólnych zabaw, tańców i śpiewu. Powitanie gościa sprawiło, że  buzie przedszkolaków były pełne uśmiechu. Ich promienny nastrój  sprawił, że w przedszkolu zrobiło się ciepło oraz radośnie. Pani Jesień żegnając się z przedszkolakami obiecała, że wróci w przyszłym roku. Dzieci już się nie mogą doczekać kolejnego spotkania.