Międzynarodowy Dzień  Kropki

15 września przedszkolaki z  przedszkola przy ul. Ks. Marmo obchodziły Międzynarodowy Dzień  Kropki. W tym dniu dzieci miały na sobie ubrania bądź jego elementy w kropki. Tego dnia każdy pobudził swą kreatywność, pomysłowość, talent i odwagę w pokonywaniu trudności.

Przedszkolaki obejrzały historię Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce uwierzyła w swoje możliwości. Uczestniczyły w wielu zabawach z kropką przy dźwiękach muzyki, układały kropkowe wzory, powstały kropkowe dzieła sztuki, można było zrobić sobie zdjęcie w kropkowej fotobudzce.

Mali i twórczy artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy za pomysłowość, ukryte talenty oraz aktywny udział z zabawach. Było kolorowo i radośnie!

JEŻYKI:

SKRZATY: