Życzenia na Dzień Dziecka

Kochane Przedszkolaki, z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby codziennie spotykało Was coś miłego i dobrego, uśmiechu od ucha do ucha od rana do wieczora, nieustannego odkrywania piękna i wspaniałości świata, rozwijania swoich licznych talentów oraz radosnego, twórczego i bezpiecznego pobytu w naszym przedszkolu życzą wasze Panie!

Drodzy Rodzice,

z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu będziemy gościć animatorów z firmy POGROMCY NUDY, którzy zadbają o to by ten szczególny dzień był dla naszych przedszkolaków wyjątkowy !!!

31.05. 2021 r. w godz. 9.00-12.00 świętujemy w siedzibie przy ul. Kościuszki ( zabawy, tańce i konkursy z animatorami)

01.06.2021 r. przedszkolaki otrzymają słodki upominek

02.06.2021 r. w godz. 9.00-11.30 świętujemy w siedzibie przy ul. Ks. Marmo ( zabawy, tańce i konkursy z animatorami)